עורך דין דיני עבודה

דיני עבודה

דיני עבודה שייכים לתחום שבדרך כלל הוא מורכב ורגיש עבור עובדים ומעבידים כאחד, ללא ייצוג איכותי יכולות לצוץ אי הבנות אשר פוגעות ביחסי העבודה ולעיתים קרובות גוררות פיצויים גבוהים. שכירים רבים אינם מרגישים בנוח לדרוש את מלוא הזכויות החוקיות שלהם עקב פחד מאיבוד מקום העבודה והפרנסה. מצד שני, מעסיקים רבים אינם מכירים את כל החוקים ואי הידיעה הזו חושפת אותם לתביעות, תשלומי פיצויים וקנסות. ליווי משפטי מקצועי מסייע לעובדים ומעבידים לעמוד בכל דרישות החוק ולקבל את כל הזכויות המגיעות להם.

ייצוג וליווי משפטי של מעסיקים

חוקי העבודה, תשלומי השכר וזכויות העובדים משתנות בקצב די מהיר ולמרבית המעסיקים אין את היכולת לעקוב אחר כל השינויים. ליווי משפטי מלא יוודא שכל הפעולות שלך מעוגנות בחוק ושלעובדים שלך לא יהיו תלונות אשר ישימו אותך בעמדה לא נוחה או בעייתית בעיני הגורמים החוקיים. בנוסף לכך, ליווי של מעסיקים בניסוח חוזי ההעסקה מאפשר לך ליצור הבנות לגבי דרישות העסק שלך מן העובד והזכויות המגיעות לו.

ליווי של עובדים במהלך מימוש זכויות

עובדים רבים ברחבי הארץ נאלצים לוותר על חלק מהזכויות החוקיות שלהם מכיוון ואין להם את הדרך הנכונה לדרוש אותם. ליווי משפטי אישי ומנוסה יכול לגשר בינך לבין המעסיק ולתת לך את הכלים לדרוש את כל מה שמגיע לך בצורה אשר לא תפגע ביחסי העבודה שלך. בין אם מדובר בתשלומים על שעות נוספות, חופשות הריון ואפילו תנאי העסקה, הליווי המלא ישמור עלייך מניצול לא חוקי ולא מוסרי.

גיל אלימלך – משרד עורכי דין וגישור

בעזרת ליווי וייצוג משפטי מלא המוכוון על פי צרכי הלקוח, אנחנו יכולים להעניק לעובדים ומעבידים את השירותים המשפטיים הטובים ביותר. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר עוד היום ולהפוך את סביבת העבודה שלך לאידיאלית.

יצירת קשר

לפגישת ייעוץ השאירו פרטים ונשוב אליכם

פרטי התקשרות

טלפון:
077-4142110
פקס:
076-5103367
כתובת:
סנטר הגליל ראש פינה, שער התאנה קומה 2.
גיל אלימלך - משרד עורכי דין. כתובת: סנטר הגליל - ראש פינה שער התאנה קומה 2 טלפון: 077-4142110 פקס: 076-5103367
עיצוב ובניית אתר ע"י סטודיו WEB YOURSELF
Call Now Button