חוזים

ניסוח ובדיקת חוזים

חוזים משפטיים בין אנשים פרטיים או בין חברות יכולים להיות מסובכים ולעיתים קרובות מדי אנשים חותמים מבלי להבין את מלוא המשמעות של הסעיפים וצורת הניסוח של החוזה. בעזרת ליווי וייצוג משפטי איכותי ניתן לוודא כי החוזים אשר נחתמים היום לא ירדפו אותך בעתיד ושאין לך התחייבויות נסתרות או בעייתיות. הליווי יכול לכלול ביקורת של חוזים המוצעים לך, עדכון חוזים כך שיתאימו לאינטרסים שלך וניסוח של חוזים בצורה חד משמעית הנכונה עבור הצרכים שלך.

חוזים פרטיים

חוזים פרטיים יכולים להיות חלק ממכירה של נכס, הסכמי ממון ואף הסכמי גירושים. כתיבת החוזים נעשית בצורה אשר לא תפגע ביחסים כיום ותקבע את גבולותיהם בעתיד. הליווי המלא לאורך כל תהליך הניסוח והחתימה על החוזה יזרז את החתימה מבלי להעכיר את היחסים בין הצדדים. הניסוח של החוזים והפגישות נעשים בליווי של מגשר מוסמך אשר יודע כיצד למצוא את עמק השווה בו אין לך צורך להתפשר על הדברים החשובים לך באמת.

חוזים עסקיים ומסחריים

חוזים עבור עסקים, חברות ותאגידים הם במקרים רבים מסובכים וכוללים מגוון רחב של תסריטים אפשריים. ליווי שוטף של עסקים במהלך ההתנהלות וניסוח חוזים בצורה הנכונה עבורך יאפשרו לך לקדם את האינטרסים והעסק שלך מבלי לחשוש מהיחשפות לפגיעה בך או בעסקים שלך. בנוסף לכך, השירות שלנו כולל מעבר על חוזים ישנים וסיוע בהתמודדות עם סעיפים המהווים נקודות תורפה כיום.

גיל אלימלך משרד עורכי דין וגישור

משרד עריכת הדין והגישור הוקם על מנת להעניק תחת קורת גג אחת מגוון שירותי בוטיק וליווי מלא לכל הצרכים המשפטיים שלך. בעזרת ידע נרחב ומתן שירות מקצועי ומלא לכל לקוח, אנחנו מסוגלים לעזור לך לסלול את הדרך הנכונה לעתיד בטוח. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני ולקבל את כל המידע בנוגע לסיוע משפטי בחוזים פרטיים ועסקיים.

יצירת קשר

לפגישת ייעוץ השאירו פרטים ונשוב אליכם

פרטי התקשרות

טלפון:
077-4142110
פקס:
076-5103367
כתובת:
סנטר הגליל ראש פינה, שער התאנה קומה 2.
גיל אלימלך - משרד עורכי דין. כתובת: סנטר הגליל - ראש פינה שער התאנה קומה 2 טלפון: 077-4142110 פקס: 076-5103367
עיצוב ובניית אתר ע"י סטודיו WEB YOURSELF
Call Now Button