ליטיגציה אזרחית

ליווי וייצוג במהלך התנהלות מול הוצל"פ

בעיקר כאשר מדובר במהלך התנהלות מול גוף משמעותי כמו הוצאה לפועל יש להיעזר בליווי משפטי מקצועי ויעיל. השירות במשרד הינו ייחודי ונבנה על פי הסיטואציה, הצרכים והאינטרסים האישיים שלך. הידע הרב שצברנו במהלך השנים לצד הכרת הנפשות הפועלות מאפשרים לנו לספק את הליווי הנכון ביותר עבור זוכים וחייבים. הליווי שלנו יעזור לך לזרז תהליכים, יוריד ממך את ההתעסקות הזו ויאפשר לך לחזור לשגרת חייך במהירות האפשרית.

ייצוג חייבים וסיוע בהכרזה על פשיטת רגל

כאשר העסק שלך מדרדר הדבר פוגע בך באופן חד וישיר. בתור חייב, ההתנהלות מול הוצאה לפועל היא לא נעימה ותהליכים רבים אשר יכולים לעזור לך לצאת מהתקופה הבעייתית ולבנות מחדש את חייך לוקחים זמן רב. ייצוג מפשטי יעזור לך להסיר הגבלים והקפאה של חשבונות במהירות ולהסדיר את תשלומי וסגירת החובות שלך בדרך אשר תאפשר לך לחזור לחיים בכבוד. הליווי המשפטי יכול לכלול ייצוג מול המוסדות הרלוונטיים וניהול משא ומתן נכון עם הגורמים להם יש לך חוב.

 

ליווי זוכים וסיוע בקבלת התמורה שלך

רדיפה אחר חייבים דורשת ממך משאבים רבים ולעיתים קרובות מעוררות כעסים ותסכולים הגולשים לשאר תחומי החיים שלך. ליווי משפטי איכותי יוודא כי כל מה שמגיע לך יגיע אלייך מבלי שהדבר יעלה לך בבריאות או זמן. ליווי הזוכים כולל ניהול המשא ומתן, התנהלות עם הוצאה לפועל ואף ביצוע פעולות נגד החייבים.

דיני נזיקין

הבעיה המשפטית העיקרית בדיני נזיקין היא הוכחת מידת הנזק אשר נעשתה לך בצורה חד משמעית בכדי לקבל את הפיצויים הראויים. אנשים רבים אשר מנסים להשיג פיצויים על נזקים ללא ייצוג מוצאים את עצמם בנקודות בעייתיות שבהן גובה הפיצויים לא תואם למידת הנזק אשר נגרם להם. ליווי משפטי איכותי ומקצועי יעזור לך להציג בפני הגורמים הרלוונטיים את הנזק שנעשה לך והאחראים לו בצורה המהירה והברורה ביותר. על מנת להשיג עבורך את כל הפיצוי המגיע לך, המשרד משתמש בכל המשאבים האפשריים ובאסטרטגיות משפטיות יצירתיות ויעילות.

עוזרים לך לחזור לחיים תקינים

ייצוג משפטי בתיקי נזיקין עוזר לך להגיע להסדרים האידיאלים בעת תביעות על נזקים אשר נעשו לך מאנשים פרטיים, אנשי מקצוע או חברות. הייצוג שלנו יכול לסייע לך במהלך ההתמודדות במגוון סיטואציות כגון תאונות דרכים, תביעות עקב רשלנות רפואית, תביעות מול ביטוח לאומי ועוד. הליווי נעשה כולו בשקיפות מלאה מולך תוך הבנה של חומרת הפגיעה בך ובאורח חייך.

עובדים אך ורק עם המומחים

במהלך ניהול תיקי נזיקין אנחנו פועלים בסינרגיה מלאה עם מומחים בתחום הנזיקין הספציפי הרלוונטי עבורך. שיתופי הפעולה מאפשרים לנו לזרז את קבלת הפיצויים ולהגדיל את הגובה שלהם מבלי לפגוע באינטרסים שלך כיום ובעתיד. בעזרת ייצוג אישי מלא ניתן לקבל תמונת מצב מציאותית של התביעה שלך ולבחור את האסטרטגיה הנכונה ביותר עבור הצרכים שלך.

תאגידים

משרדנו עוסק בהקמת חברות ברשם התאגידים וסיוע במסמכי הדרושים לכך,
ואף לאחר מכן בפתיחת חשבונות בנק עבור החברה וסיוע בהגשת ואימות המסמכים.

דיני עבודה

דיני עבודה שייכים לתחום שבדרך כלל הוא מורכב ורגיש עבור עובדים ומעבידים כאחד, ללא ייצוג איכותי יכולות לצוץ אי הבנות אשר פוגעות ביחסי העבודה ולעיתים קרובות גוררות פיצויים גבוהים. שכירים רבים אינם מרגישים בנוח לדרוש את מלוא הזכויות החוקיות שלהם עקב פחד מאיבוד מקום העבודה והפרנסה. מצד שני, מעסיקים רבים אינם מכירים את כל החוקים ואי הידיעה הזו חושפת אותם לתביעות, תשלומי פיצויים וקנסות. ליווי משפטי מקצועי מסייע לעובדים ומעבידים לעמוד בכל דרישות החוק ולקבל את כל הזכויות המגיעות להם.

ייצוג וליווי משפטי של מעסיקים

חוקי העבודה, תשלומי השכר וזכויות העובדים משתנות בקצב די מהיר ולמרבית המעסיקים אין את היכולת לעקוב אחר כל השינויים. ליווי משפטי מלא יוודא שכל הפעולות שלך מעוגנות בחוק ושלעובדים שלך לא יהיו תלונות אשר ישימו אותך בעמדה לא נוחה או בעייתית בעיני הגורמים החוקיים. בנוסף לכך, ליווי של מעסיקים בניסוח חוזי ההעסקה מאפשר לך ליצור הבנות לגבי דרישות העסק שלך מן העובד והזכויות המגיעות לו.

ליווי של עובדים במהלך מימוש זכויות

עובדים רבים ברחבי הארץ נאלצים לוותר על חלק מהזכויות החוקיות שלהם מכיוון ואין להם את הדרך הנכונה לדרוש אותם. ליווי משפטי אישי ומנוסה יכול לגשר בינך לבין המעסיק ולתת לך את הכלים לדרוש את כל מה שמגיע לך בצורה אשר לא תפגע ביחסי העבודה שלך. בין אם מדובר בתשלומים על שעות נוספות, חופשות הריון ואפילו תנאי העסקה, הליווי המלא ישמור עלייך מניצול לא חוקי ולא מוסרי.

משרד עריכת הדין והגישור בראשות גיל אלימלך הוא משרד בוטיק אשר בונה את אסטרטגיות הייצוג שלך בצורה פרטנית ותוך מתן מלוא תשומת הלב לכל לקוח. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, להסביר לנו את המצב שלך ולתת לנו לעשות הכל בשביל לפתור אותו בצורה הנכונה ביותר עבורך.

הפרטים נשלחו בהצלחה

תודה רבה!

נחזור אליכם בהקדם