מחלקת נדל"ן

דיני מקרקעין

במהלך רכישה של נכסים למען השקעה או שימוש אישי ישנו צורך בליווי משפטי אשר מתחשב באופן השימוש והצרכים שלך מן הנכס כיום ובעתיד. בעזרת ליווי וייצוג מלא אנחנו נוודא כי ההחלטות של היום לא יהפכו לחרטות של מחר ושהנכס יצליח לממש את כל הציפיות שלך בצורה הנכונה ביותר עבורך. השירותים המשפטיים שלנו הינם שקופים לחלוטין ונבנים על פי המאפיינים והצרכים הספציפיים שלך.

ייצוג משפטי של מוכרים

אנשים רבים אשר מוכרים נכסים אינם מכירים את החוק וללא ליווי משפטי יכולים להיקלע לבעיות ולאי נעימויות. ליווי משפטי איכותי בעת מכירת נכס יכול לוודא כי חוזי המכירה מגנים עלייך מליקויים בנכס, לתעד את הסכמי הדברים בינך לבין הרוכשים ולבדוק שאין נקודות המשאירות אותך חשוף בעתיד לתביעות או דרישות של הקונה. מעבר להגנה המשפטית, ליווי מקצועי יכול לעזור לך לזרז את תהליכי המכירה ולהראות על טוהר כוונות כלפי קונים פוטנציאליים.

ייצוג וסיוע בעת רכישת נכס

רכישה של נכס היא אחת מההשקעות הכספיות הגדולות ביותר שעושים מרבית האנשים וכל אי הבנה יכולה להפוך להפסדים כספיים משמעותיים. הייצוג במהלך תהליך הקנייה מוודא כי חוזי הרכישה מעניקים לך את כל הזכויות המגיעות לך ומגנים עלייך מפני התנהלות בעייתית של הצד המוכר.

ליווי במהלך בדיקת נכס לקראת רכישה

ניסיון רב בבדיקת נכסים וליווי של עסקאות נדל"ן הביא אותנו למצב בו אנו יודעים אילו דברים יש לחפש בנכס, כיצד למצוא ליקויים ומתי הבעלים הנוכחיים של הנכס מנסים להסתיר דבר מה.

ניסוח ובדיקת חוזים

חוזים משפטיים בין אנשים פרטיים או בין חברות יכולים להיות מסובכים ולעיתים קרובות מדי אנשים חותמים מבלי להבין את מלוא המשמעות של הסעיפים וצורת הניסוח של החוזה. בעזרת ליווי וייצוג משפטי איכותי ניתן לוודא כי החוזים אשר נחתמים היום לא ירדפו אותך בעתיד ושאין לך התחייבויות נסתרות או בעייתיות. הליווי יכול לכלול ביקורת של חוזים המוצעים לך, עדכון חוזים כך שיתאימו לאינטרסים שלך וניסוח של חוזים בצורה חד משמעית הנכונה עבור הצרכים שלך.

חוזים פרטיים

חוזים פרטיים יכולים להיות חלק ממכירה של נכס, הסכמי ממון ואף הסכמי גירושים. כתיבת החוזים נעשית בצורה אשר לא תפגע ביחסים כיום ותקבע את גבולותיהם בעתיד. הליווי המלא לאורך כל תהליך הניסוח והחתימה על החוזה יזרז את החתימה מבלי להעכיר את היחסים בין הצדדים. הניסוח של החוזים והפגישות נעשים בליווי של מגשר מוסמך אשר יודע כיצד למצוא את עמק השווה בו אין לך צורך להתפשר על הדברים החשובים לך באמת.

חוזים עסקיים ומסחריים

חוזים עבור עסקים, חברות ותאגידים הם במקרים רבים מסובכים וכוללים מגוון רחב של תסריטים אפשריים. ליווי שוטף של עסקים במהלך ההתנהלות וניסוח חוזים בצורה הנכונה עבורך יאפשרו לך לקדם את האינטרסים והעסק שלך מבלי לחשוש מהיחשפות לפגיעה בך או בעסקים שלך. בנוסף לכך, השירות שלנו כולל מעבר על חוזים ישנים וסיוע בהתמודדות עם סעיפים המהווים נקודות תורפה כיום.

משרד עורכי הדין שלנו הינו משרד בוטיק המלווה לקוחות פרטיים ועסקים במהלך ההתנהלות השוטפת. שנים של ניסיון, ידע מקצועי נרחב ושיתופי פעולה עם גורמים מומחים מאפשרים לנו לספק לך את הליווי המשפטי הנכון ביותר עבורך. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני ולוודא שלא יהיו לך חרטות בעתיד הקרוב והרחוק.

הפרטים נשלחו בהצלחה

תודה רבה!

נחזור אליכם בהקדם